Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle viimeistään huomenna.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Kun lähetät lomakkeen, voimme olla sinuun yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse. Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.

Kuluvaaka Oy

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland

sähköposti: toimisto@kuluvaaka.fi

Laskutustiedot:
Verkkolaskutus OVT-tunnus: 003725981255
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus: DABAFIHH

Kuluvaaka_henkilökuva_Jarkko_Kulmalahti

Jarkko Kulmalahti

myyntijohtaja, osakas
jarkko.kulmalahti@kuluvaaka.fi
+358 50 577 9144

Kuluvaaka_henkilökuva_Kimmo_mäntysalo

Kimmo Mäntysalo

asiakaspäällikkö, Turku
kimmo.mantysalo@kuluvaaka.fi
+358 50 523 2268

Jani Virtanen

asiakaspäällikkö
jani.virtanen@kuluvaaka.fi
+358 400 646 442

Petteri Laine

asiakaspäällikkö
petteri.laine@kuluvaaka.fi
+358 50 464 0604

Ilpo Pehkonen

asiakaspäällikkö
ilpo.pehkonen@kuluvaaka.fi
+358 500 206638

Mika Naaralainen

asiakaspäällikkö
mika.naaralainen@kuluvaaka.fi
+358 505 566316

Juho Mäkelä

asiakkuuspäällikkö
juho.makela@kuluvaaka.fi
+358 40 708 2670

Kuluvaaka_henkilökuva_Antti_bogdanov

Antti Bogdanov

ostopäällikkö, osakas
antti.bogdanov@kuluvaaka.fi
+358 50 3023 837

Maria Löfgren

tiimipäällikkö
maria.lofgren@kuluvaaka.fi
+358 50 535 0766

Kuluvaaka_henkilökuva_Henni_Siikasmaa

Henni Siikasmaa

projektivastaava
henni.siikasmaa@kuluvaaka.fi
+358 50 5676 211

kuluvaaka_tiimi_minna

Minna Nurkka

projektivastaava
minna.nurkka@kuluvaaka.fi
+358 50 353 2350

Mikael Raeste

kehityspäällikkö
mikael.raeste@kuluvaaka.fi
+358 400 808 110

Sasu Karjalainen

projektivastaava
sasu.karjalainen@kuluvaaka.fi
+358 40 618 4377

Linda Kauppinen

projektivastaava
linda.kauppinen@kuluvaaka.fi
+358 40 844 1120

Laura Tuukkanen

projektivastaava
laura.tuukkanen@kuluvaaka.fi
+358 45 631 8748

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Harri Malkamäki

ICT asiantuntija
harri.malkamaki@kuluvaaka.fi
+358 40 8421499

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Sari Kajala

markkinointi
sari.kajala@kuluvaaka.fi
+358 50 585 0988

Säästät aikaa, saat varmuuden sopimustesi markkinaehtoisuudesta, sekä säästät epäsuorien ostojen välittömissä kustannuksissa – Tulostakuulla.

”Jutellaan tilanteestanne ja teen konkreettisen – avaimet käteen – ehdotuksen etenemisestä. Siis mallin, jonka avulla voitte helposti auditoida ja tarvittaessa kilpailuttaa yrityksenne kaikki palvelusopimukset. Tavoitteeni on säästää teiltä aikaa ja rahaa, sekä tuoda mielenrauhaa sopimustenne sisällöistä suhteessa markkinaan. 100 % tulospalkkauksella.”

– Jarkko Kulmalahti, osakas.

Kuluvaaka_henkilökuva_Jarkko_Kulmalahti

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä ja tarkasta yrityksesi ostosopimukset.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Kuluvaaka logo valkoinen

© 2021 Kuluvaaka Oy. All Rights Reserved. | Tietosuojaseloste

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland