Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle viimeistään huomenna.

Kun lähetät lomakkeen, voimme olla sinuun yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse. Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.

Kuluvaaka Oy

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 24, 3.krs
33100 Tampere, Finland

Lahden toimipiste
Askonkatu 9
15100 Lahti, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland

sähköposti: toimisto@kuluvaaka.fi

Laskutustiedot:
Verkkolaskutus OVT-tunnus: 003725981255
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus: DABAFIHH

Kuluvaaka_henkilökuva_Jarkko_Kulmalahti

Jarkko Kulmalahti

myyntijohtaja, osakas
jarkko.kulmalahti@kuluvaaka.fi
+358 50 577 9144

Kuluvaaka_henkilökuva_Kimmo_mäntysalo

Kimmo Mäntysalo

asiakaspäällikkö, Turku
kimmo.mantysalo@kuluvaaka.fi
+358 50 523 2268

Kuluvaaka_henkilökuva_Tuomas_hovi

Tuomas Hovi

asiakaspäällikkö, Lahti
tuomas.hovi@kuluvaaka.fi
+358 400 808 029

Asiakaspäällikkö_Niko_kaipio_Kuluvaaka

Niko Kaipio

Asiakaspäällikkö, Tampere
niko.kaipio@kuluvaaka.fi
+358 50 3070 128

Jani Virtanen

asiakaspäällikkö
jani.virtanen@kuluvaaka.fi
+358 400 646 442

Kuluvaaka_henkilökuva_Antti_bogdanov

Antti Bogdanov

ostopäällikkö
antti.bogdanov@kuluvaaka.fi
+358 50 3023 837

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Maria Löfgren

tiimipäällikkö
maria.lofgren@kuluvaaka.fi
+358 50 535 0766

Kuluvaaka_asiakaspäällikkö_Nea_Tarkiainen

Nea Tarkiainen

projektivastaava
nea.tarkiainen@kuluvaaka.fi
+358 50 4093 029

Kuluvaaka_henkilökuva_Henni_Siikasmaa

Henni Siikasmaa

projektivastaava
henni.siikasmaa@kuluvaaka.fi
+358 50 5676 211

Kuluvaaka_henkilökuva_santtu_Nessling

Santtu Nessling

projektivastaava
santtu.nessling@kuluvaaka.fi
+358 41 319 7157

Kuluvaaka_henkilökuva_Kari_Simonen

Kari Simonen

projektivastaava
kari.simonen@kuluvaaka.fi
+358 45 77500 700

Kuluvaaka_henkilökuva_Ahti_Kaisalmi

Ahti Kaisalmi

projektipäällikkö
ahti.kaisalmi@kuluvaaka.fi
+358 50 3419 486

kuluvaaka_tiimi_minna

Minna Nurkka

projektivastaava
minna.nurkka@kuluvaaka.fi
+358 50 353 2350

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Harri Malkamäki

ICT asiantuntija
harri.malkamaki@kuluvaaka.fi
+358 40 8421499

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Sari Kajala

markkinointi
sari.kajala@kuluvaaka.fi
+358 50 585 0988

Kuluvaaka logo valkoinen

© 2020 Kuluvaaka Oy. All Rights Reserved. | Tietosuojaseloste

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 24, 3.krs
33100 Tampere, Finland

Lahden toimipiste
Askonkatu 9
15100 Lahti, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland