Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle viimeistään huomenna.

Kun lähetät lomakkeen, voimme olla sinuun yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse. Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.

Kuluvaaka Oy

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 24, 3.krs
33100 Tampere, Finland

Lahden toimipiste
Askonkatu 9
15100 Lahti, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland

Keravan toimipiste
Kumitehtaankatu 5
04260 Kerava, Finland

sähköposti: toimisto@kuluvaaka.fi

Laskutustiedot:
Verkkolaskutus OVT-tunnus: 003725981255
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus: DABAFIHH

Kuluvaaka_henkilökuva_Jarkko_Kulmalahti

Jarkko Kulmalahti

asiakaspäällikkö
jarkko.kulmalahti@kuluvaaka.fi
+358 50 577 9144

Kuluvaaka_henkilökuva_petri_Joutsen

Petri Joutsen

asiakaspäällikkö
petri.joutsen@kuluvaaka.fi
+358 50 311 7000

Kuluvaaka_henkilökuva_timo_kemppainen

Timo Kemppainen

asiakaspäällikkö
timo.kemppainen@kuluvaaka.fi
+358 50 343 5644

Kuluvaaka_henkilökuva_Kimmo_mäntysalo

Kimmo Mäntysalo

asiakaspäällikkö, Turku
kimmo.mantysalo@kuluvaaka.fi
+358 50 523 2268

Kuluvaaka_henkilökuva_Tuomas_hovi

Tuomas Hovi

asiakaspäällikkö, Lahti
tuomas.hovi@kuluvaaka.fi
+358 400 808 029

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Niko Kaipio

Asiakaspäällikkö, Tampere
niko.kaipio@kuluvaaka.fi
+358 50 3070 128

Kuluvaaka_henkilökuva_Antti_bogdanov

Antti Bogdanov

ostopäällikkö
antti.bogdanov@kuluvaaka.fi
+358 50 3023 837

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Nea Tarkiainen

projektivastaava
nea.tarkiainen@kuluvaaka.fi
+358 50 4093 029

Kuluvaaka_henkilökuva_Henni_Siikasmaa

Henni Siikasmaa

projektivastaava
henni.siikasmaa@kuluvaaka.fi
+358 50 5676 211

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Susanna Lindstedt

projektivastaava
susanna.lindstedt@kuluvaaka.fi
+358 50 412 1472

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Jasmin Hipari

projektivastaava (äitiyslomalla)
jasmin.hipari@kuluvaaka.fi

Kuluvaaka_henkilökuva_santtu_Nessling

Santtu Nessling

projektivastaava
santtu.nessling@kuluvaaka.fi
+358 41 319 7157

Kuluvaaka_henkilökuva_Kari_Simonen

Kari Simonen

projektivastaava
kari.simonen@kuluvaaka.fi
+358 45 77500 700

Kuluvaaka_henkilökuva_Ahti_Kaisalmi

Ahti Kaisalmi

projektivastaava
ahti.kaisalmi@kuluvaaka.fi
+358 50 3419 486

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Vilma Tiusanen

myynti- ja projektiassistentti
vilma.tiusanen@kuluvaaka.fi
+358 44 557 8375

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Harri Malkamäki

ICT asiantuntija
harri.malkamaki@kuluvaaka.fi
+358 40 8421499

Kuluvaaka_ostamisen_asiantuntija_place_holder

Sari Kajala

markkinointi
sari.kajala@kuluvaaka.fi
+358 50 585 0988

Kuluvaaka logo valkoinen

© 2019 Kuluvaaka Oy. All Rights Reserved. | Tietosuojaseloste

Helsingin toimipiste
Tammasaarenlaituri 3
00180 Helsinki, Finland

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 24, 3.krs
33100 Tampere, Finland

Lahden toimipiste
Askonkatu 9
15100 Lahti, Finland

Turun toimipiste
Juhana Herttuan puistokatu 21
20100 Turku, Finland

Keravan toimipiste
Kumitehtaankatu 5
04260 Kerava, Finland