Yhteystiedot

Kuluvaaka Oy

Helsingin toimipiste
Tallberginkatu 2 A
00180 Helsinki, Finland

Lahden toimipiste
Askonkatu 9
15100 Lahti

sähköposti: toimisto@kuluvaaka.fi

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 24, 3.krs
33100 Tampere, Finland



Henkilöstö

Kari Honkikangas

osakas

Sähköposti: kari.honkikangas@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 500 703 092

Janne Kajala

osakas

Sähköposti: janne.kajala@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 424 3960

Jarkko Kulmalahti

asiakaspäällikkö

Sähköposti: jarkko.kulmalahti@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 577 9144

Timo Kemppainen

asiakaspäällikkö

Sähköposti: timo.kemppainen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 343 5644

Mikko Rajala

asiakaspäällikkö

Sähköposti: mikko.rajala@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 500 557 477

Petri Joutsen

asiakaspäällikkö

Sähköposti: petri.joutsen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 311 7000

Markku Pyörälä

asiakaspäällikkö, Tampere

Sähköposti: markku.pyorala@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 44 779 7518

Jukka Ruoho

asiakaspäällikkö, Lahti

Sähköposti: jukka.ruoho@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 4100 510

Jussi Vitikainen

asiakaspäällikkö, Turku

Sähköposti: jussi.vitikainen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 44 068 8680

Kimmo Mäntysalo

asiakaspäällikkö, Turku

Sähköposti: kimmo.mantysalo@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 523 2268

Antti Bogdanov

ostopäällikkö

Sähköposti: antti.bogdanov@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 3023 837

Helena Myllärinen

projektivastaava

Sähköposti: helena.myllarinen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 46 922 6669

Laura Pösö-Sievänen

projektivastaava (äitiyslomalla)

Sähköposti: laura.poso-sievanen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 590 5441

Nea Tarkiainen

projektivastaava

Sähköposti: nea.tarkiainen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 4093 029

Susanna Lindstedt

projektivastaava

Sähköposti: susanna.lindstedt@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 412 1472

Henni Siikasmaa

projektivastaava

Sähköposti: henni.siikasmaa@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 5676 211

Jasmin Hipari

projektivastaava

Sähköposti: jasmin.hipari@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 400 1648

Kari Simonen

projektivastaava

Sähköposti: kari.simonen@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 45 77500 700

Mikko Nietosvaara

projektivastaava

Sähköposti: mikko.nietosvaara@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 346 0721

Sari Kajala

markkinointi

Sähköposti: sari.kajala@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 585 0988

Harri Malkamäki

ICT asiantuntija

Sähköposti: harri.malkamaki@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 40 8421499

Virpi Honkikangas

hallinto

Sähköposti: virpi.honkikangas@kuluvaaka.fi

Puhelin: +358 50 405 4328




  • Ota yhteyttä
  • Kun lähetät lomakkeen, voimme olla sinuun yhteydessä puhelimitse tai sähköpostitse. Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.